Lato dla 6 przyjaciół

Lato dla 6 przyjaciół

Promocja

Terminy 21.06-31.08

Tydzień 2799 zł

dzwoń / rezerwuj

Zakwaterowanie w: piętrowym domku drewnianym. Domek składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Dodatkowe dwie sypialnie znajdują się na I piętrze.

  • 7 x nocleg w komfortowym domku 

Wyposażenie domku: 

  • pokój dzienny z rozkładaną dwuosobową sofą wraz z kompletem pościeli, stół z krzesłami, telewizor LCD

  • aneks kuchenny z elektryczną płytą dwupalnikową, lodówką, zlewozmywakiem, czajnikiem elektryczny, zestawem garnków, naczyń i sztućców

  • łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz wc

  • na I piętrze w pierwzej sypialni znajdują się dwa łóżka jednoosobowe z kompletem pościeli, szafa;  w drugiej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie

Domek posiada również taras z kompletem mebli ogrodowych.

Dodatkowe opłaty i kaucje

KAUCJA W dniu przyjazdu i zameldowania Gość wpłaca kaucję zwrotną w wysokości 400 zł w gotówce  tytułem zabezpieczenia kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych z jego winy. Kaucja jest zwracana w dniu wymeldowania, po sprawdzeniu stanu wyposażenia i urządzeń technicznych w zajmowanym domku lub pokoju.

OPŁATA KLIMATYCZNA Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Wysokość opłaty klimatycznej wynosi 2,80 zł osoba/doba.  Opłata pobierana jest przy zameldowaniu, płatność gotówką.

OPŁATA ZA MIEJSCE PARKINGOWE Parking niestrzeżony – płatny 10 zł doba/auto

Ważne informacje

Zakwaterowanie odbywa się od godz. 15:00, wymeldowanie do godziny 10:00, ewentualne prośby o zmianę tych godzin prosimy uzgadniać z biurem lokalnym. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Akceptujemy wyłącznie psy, podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem możemy odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki. Opłata za psa – 20 zł/doba.