Regulamin pobytu z psem

Warunki przyjęcia

Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem właściciel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki. Pokoje na poddaszu nie są przygotowane do pobytu z psami.

W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie Laguna Mielno, nie przyjmujemy również psów ras uznawanych za agresywne ani psów agresywnych  w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi. Nie przyjmujemy zwierząt chorych.

Opłata

Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 20 zł za dobę.

Hałas i zakłócenia

Twój pies nie może przeszkadzać  innym  Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Twój pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.  

Higiena i czystość

 Gdy zwierzę zabrudzi pokój lub pomieszczenia ogólnodostępne w jakikolwiek sposób – Ty, jako właściciel będziesz odpowiedzialny za posprzątanie po nim. Teren otaczający pensjonat służy Tobie jak i innym Gościom do wypoczynku, nie pozwól by Twój pupil urządził z niego swoją toaletę – jako właściciel jesteś zobowiązany do posprzątania odchodów po swoim podopiecznym.

Odpowiedzialność

Jako właściciel jesteś odpowiedzialny za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez swojego zwierzaka. Koszty za spowodowane przez zwierzę szkody ponosi jego opiekun.

Twój pies musi być nadzorowany przez cały czas w ciągu pobytu na terenie Laguna Mielno. Aby pokazać szacunek dla innych Gości, prosimy, aby zawsze trzymać psa na smyczy. 

Nie zostawiaj swojego pupila w pokoju samego. W przypadku gdy będziemy mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie bądź innych Gości, będziemy kontaktować się z Tobą w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, zastrzegamy sobie możliwość wejścia do pokoju.