Udogodnienia

Domki Onyx Mielno udogodnienia

Dla naszych gości przygotowaliśmy udogodnienia oraz rozwiązania które z pewnością zapewnią komfort i niezapomniane chwile podczas wypoczynku nad morzem. 

Aneks-Kuchenny-Willa-Amber
Aneks kuchenny

Każdy domek dysponuje aneksem kuchennym przeznaczonym do samodzielnego przygotowania posiłków przez naszych Gości. W aneksie znajdą Państwo płytę elektryczną, zlewozmywak, komplet garnków, zastawę stołową oraz sztućce.

Mielno-33-of-82
Plac zabaw

Oferujemy huśtawkę, zjeżdżalnie, piaskownicę, bujaki oraz liczne zabawki. W czasie deszczu lub niepogody również pamiętamy o dzieciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bloki, kredki, klocki.

parawan
Parawany Plażowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy parawany plażowe, które doskonale sprawdzają się podczas pobytu na plaży. Serdecznie zapraszamy nadmorskich okolic Gąsek.

Miejsce na
Miejsce do grillowania

To niemal obowiązkowy punkt programu letniego wypoczynku oraz sposób na spędzenie wolnego czasu wraz z najbliższymi. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do grillowania.

Internet onyx
Bezprzewodowy internet

Nasz niekwestionowany atut to bezpłatny bezprzewodowy Internet. To usługa bezpłatna i nielimitowana. W dowolnie wybranym miejscu masz zawsze możliwość połączenia się z Internetem.

Parking
Parking dla gości

Posiadamy parking przeznaczony dla naszych Gości. W razie pytań prosimy o kontakt.