Słoneczny Czerwiec – Onyx Mielno

Pakiety promocyjne Lato 2020r

PROMOCJA

Słoneczny Czerwiec
Doba już od 189 zł / 4 osoby

Zakwaterowanie w: parterowym domku drewnianym. Domek składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni.

Terminy od 6 czerwca do 25 czerwca

Wyposażenie domku 

  • aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytą dwupalnikową, lodówkę, zlewozmywak, czajnik elektryczny, zestaw garnków, naczynia stołowe i sztućce

  • pokój dzienny z rozkładaną dwuosobową sofą wraz z kompletem pościeli, stół z krzesłami, telewizor LCD
  • w sypialni znajdują się dwa łóżka jednoosobowe z kompletem pościeli, szafa

  • łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz wc

Domek posiada również zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowych.

Dodatkowe opłaty i kaucje

KAUCJA W dniu przyjazdu i zameldowania Gość wpłaca kaucję zwrotną w wysokości 200 zł w gotówce  tytułem zabezpieczenia kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych z jego winy. Kaucja jest zwracana w dniu wymeldowania, po sprawdzeniu stanu wyposażenia i urządzeń technicznych w zajmowanym domku lub pokoju.

OPŁATA KLIMATYCZNA Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Wysokość opłaty klimatycznej wynosi 2,5 zł osoba/doba.  Opłata pobierana jest przy zameldowaniu, płatność gotówką.

OPŁATA ZA MIEJSCE PARKINGOWE Parking niestrzeżony – płatny 10 zł doba/auto

Ważne informacje

Zakwaterowanie odbywa się od godz. 15:00, wymeldowanie do godziny 10:00, ewentualne prośby o zmianę tych godzin prosimy uzgadniać z biurem lokalnym. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Akceptujemy wyłącznie psy, podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem możemy odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki. Opłata za psa – 20 zł/doba.